• 637951322436212717_pan2.JPG
  • 637951322536851025_pan3.JPG
  • 637951322040428443_pan1.JPG
  • 637951322342149501_pan.JPG

Panuška Vladislav

*1902 +1959

Zarostlý rybník

ID Aukce: 2492
Olej, karton, 50 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 100 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:23:00

100 Kč

SCO82288 410019.10.2022 19:27:44
NDN28091 400014.09.2022 18:45:42