• 637951350555725308_sok1.JPG
  • 637951350842611632_sok3.JPG
  • 637951350667444915_sok2.JPG
  • 637951350974686668_sok4.JPG

Sokolová Dana

*1929 +

Zima II.

ID Aukce: 2500
Tempera, 28 cm x 64 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:31:00

100 Kč