• 637952220660671235_j1.JPG
  • 637952220734109551_j2.JPG
  • 637952220566920529_j.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Na kříži

ID Aukce: 2504
Lept, 44 cm x 34 cm, signováno a datováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:47:51

500 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 46

CGC45989 750019.10.2022 20:42:51
HJF68793 700019.10.2022 20:39:34
CGC45989 650019.10.2022 20:36:50
HJF68793 600019.10.2022 20:32:10
CGC45989 550019.10.2022 19:56:00
HGZ58500 500019.10.2022 19:41:48
RTP53290 490019.10.2022 19:41:48
HGZ58500 480019.10.2022 19:41:37
RTP53290 470019.10.2022 19:34:34
HGZ58500 460019.10.2022 19:34:24
RTP53290 450019.10.2022 19:34:23
HGZ58500 440019.10.2022 19:34:12
RTP53290 430019.10.2022 19:34:12
HGZ58500 420019.10.2022 19:34:02
RTP53290 410019.10.2022 19:34:02
HGZ58500 400019.10.2022 19:33:51
RTP53290 390019.10.2022 19:33:51
HGZ58500 380019.10.2022 19:33:41
RTP53290 370019.10.2022 19:33:41
HGZ58500 360019.10.2022 19:33:30
RTP53290 350019.10.2022 19:33:30
HGZ58500 340019.10.2022 19:33:20
RTP53290 330019.10.2022 10:58:45
BJK19561 320019.10.2022 8:33:45
CGC45989 310016.10.2022 0:59:46
TSU17517 300016.10.2022 0:59:39
CGC45989 290016.10.2022 0:59:25
TSU17517 280016.10.2022 0:59:22
CGC45989 270016.10.2022 0:59:14
TSU17517 260016.10.2022 0:59:14