• 637952227075677185_br2.JPG
  • 637952226896620590_br1.JPG
  • 637952226986770225_br.JPG
  • 637952227181146492_br3.JPG

Brunovský Albín

*1935 +1997

Chvála bláznivosti III.

ID Aukce: 2506
Lept, 34,5 cm x 26 cm. Signováno vpravo dole. Číslováno 9/200. Rozměr tiskové plochy 22 cm x 14,5 cm. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

7 600 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:40:50

500 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 32

BZL75765 760019.10.2022 20:35:50
IHX59873 660019.10.2022 20:35:39
MVD66692 610019.10.2022 20:31:47
IHX59873 560019.10.2022 13:27:05
BZL75765 510017.10.2022 16:19:02
BYC61795 360016.10.2022 1:04:01
JDE37461 350016.10.2022 1:03:44
BYC61795 340016.10.2022 1:03:36
JDE37461 330016.10.2022 1:03:23
BYC61795 320016.10.2022 1:03:18
JDE37461 310016.10.2022 1:02:52
BYC61795 300016.10.2022 1:02:42
JDE37461 290016.10.2022 1:02:42
BYC61795 280016.10.2022 1:02:31
JDE37461 270016.10.2022 1:02:31
BYC61795 260016.10.2022 1:02:21
JDE37461 250016.10.2022 1:02:21
BYC61795 240016.10.2022 1:02:10
JDE37461 230016.10.2022 1:01:50
BYC61795 220016.10.2022 1:01:46
JDE37461 210016.10.2022 1:01:19
BYC61795 200016.10.2022 1:01:15
JDE37461 190014.10.2022 23:09:15
BYC61795 180014.10.2022 23:09:13
JDE37461 170014.10.2022 22:53:14
BYC61795 160014.10.2022 22:53:14
JDE37461 150016.09.2022 16:17:18
TQV62021 140016.09.2022 16:17:12
JDE37461 130005.09.2022 14:42:33
BZL75765 120030.08.2022 11:13:01