• 637952937377600914_s1.JPG
  • 637952937466066962_s.JPG
  • 637952937547798894_s2.JPG
  • 637952937634741175_s3.JPG

Špála Václav

*1885 +1946

Zátiší s jablky a hruškami

ID Aukce: 2517
Litografie, papír, velikost listu 28 cm x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 1/200. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 20:50:23

500 Kč

Příhozů: 25

ZJB88328 700019. 10. 2022 20:45:23
NXT96453 650019. 10. 2022 19:31:13
QEJ94922 600019. 10. 2022 19:31:13
NXT96453 550019. 10. 2022 19:31:03
QEJ94922 500019. 10. 2022 19:31:02
NXT96453 490019. 10. 2022 19:30:52
QEJ94922 480019. 10. 2022 19:30:52
NXT96453 470019. 10. 2022 19:30:42
QEJ94922 460019. 10. 2022 19:30:41
NXT96453 450019. 10. 2022 19:30:31
QEJ94922 440019. 10. 2022 19:30:30
NXT96453 430019. 10. 2022 19:30:20
QEJ94922 420019. 10. 2022 19:30:20
NXT96453 410019. 10. 2022 19:30:09
QEJ94922 400019. 10. 2022 19:30:09
NXT96453 390019. 10. 2022 19:29:59
QEJ94922 380019. 10. 2022 19:29:59
NXT96453 370019. 10. 2022 19:29:48
QEJ94922 360019. 10. 2022 19:29:48
NXT96453 350019. 10. 2022 19:29:38
QEJ94922 340019. 10. 2022 19:29:38
NXT96453 330019. 10. 2022 19:29:27
QEJ94922 320025. 8. 2022 20:18:22
BQW23476 310025. 8. 2022 20:18:14
QEJ94922 300018. 8. 2022 15:21:36