• 637952966047504456_he3.JPG
  • 637952965953688817_he2.JPG
  • 637952964437317532_he1.JPG
  • 637952964534037015_he.JPG

Hecker Jakob

*1897 +1969

Alpy

ID Aukce: 2518
Olej, plátno, 60 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Malba mírně poškozena. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 20:49:00

100 Kč

GON88288 400019. 10. 2022 17:25:52