• 637957307282685661_sou1.JPG
  • 637957307381279902_sou.JPG
  • 637957307463565379_sou2.JPG
  • 637957307586175081_sou3.JPG

Soukup

Rozkvetlá louka

ID Aukce: 2521
Olej, karton, 36 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 20:53:00

500 Kč

Příhozů: 29

MGF38855 750019. 10. 2022 20:48:00
KXP02886 700019. 10. 2022 20:47:42
MGF38855 650019. 10. 2022 20:47:33
KXP02886 600019. 10. 2022 20:47:01
MGF38855 550019. 10. 2022 20:47:00
KXP02886 500019. 10. 2022 20:46:20
MGF38855 490019. 10. 2022 20:46:09
KXP02886 480019. 10. 2022 20:46:09
MGF38855 470019. 10. 2022 20:45:59
KXP02886 460019. 10. 2022 20:45:28
MGF38855 450019. 10. 2022 20:45:28
KXP02886 440019. 10. 2022 20:45:18
MGF38855 430019. 10. 2022 20:45:16
KXP02886 420019. 10. 2022 20:44:57
MGF38855 410019. 10. 2022 20:44:47
KXP02886 400019. 10. 2022 20:44:46
MGF38855 390019. 10. 2022 20:44:36
KXP02886 380019. 10. 2022 20:44:36
MGF38855 370019. 10. 2022 20:44:26
KXP02886 360019. 10. 2022 20:43:55
MGF38855 350019. 10. 2022 20:43:46
KXP02886 340019. 10. 2022 20:43:13
MGF38855 330019. 10. 2022 20:43:10
KXP02886 250019. 10. 2022 20:42:53
MGF38855 240019. 10. 2022 20:42:53
KXP02886 230019. 10. 2022 20:28:35
MGF38855 220016. 9. 2022 17:11:41
MGF38855 21009. 9. 2022 17:44:34
YLZ59263 200018. 8. 2022 15:22:35