• 637964139495758567_k2.JPG
  • 637964139583450777_k3.JPG
  • 637964139319119026_k.JPG
  • 637964139658310611_k4.JPG
  • 637964139407945671_k1.JPG

Kodet Emanuel

*1880 +1955

Pierot

ID Aukce: 2523
Patinovaná sádra, 34 cm x 26 cm. Místy poškozeno. Signováno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 20:54:00

100 Kč

QKA26986 400018. 10. 2022 8:51:20