• 637964141359795157_4.JPG
  • 637964141894628657_11.JPG
  • 637964141712296721_9.JPG
  • 637964141552765385_7.JPG
  • 637964141195887393_6.JPG
  • 637964141437139497_3.JPG
  • 637964141636233058_8.JPG
  • 637964141808080650_10.JPG

Nesignováno

2 malované vázy

ID Aukce: 2524
Rozměry 45 cm x 27 cm. Nesignováno. Jedna poškozena viz. foto.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 20:55:00

100 Kč

CTG06792 400017. 10. 2022 14:56:01