• 637969384029907684_nav1.JPG
  • 637969384164283443_nav.JPG
  • 637969384261631809_nav2.JPG

Nesignováno

Sedící dáma

ID Aukce: 2529
Akvarel, kvaš, 18,5 cm x 14 cm. Nesignováno. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:00:00

500 Kč