• 637976316951758724_sed1.JPG
  • 637976317050821645_sed.JPG
  • 637976317135978541_sed2.JPG
  • 637976317215666394_sed3.JPG

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

Koně

ID Aukce: 2530
Kombinovaná technika, 45 cm x 55 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:01:00

1 000 Kč

OTE07883 1900019. 10. 2022 20:51:11
HHK24977 180008. 9. 2022 20:54:17