• 637976319220267009_l2.JPG
  • 637976319315618556_l3.JPG
  • 637976319068390858_l.JPG
  • 637976319149328970_l1.JPG

Lacina Jiří

*1934 +2004

Kompozice

ID Aukce: 2531
Olej, sololit, 64 cm x 59 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:08:17

500 Kč

Příhozů: 22

WUR33056 550019. 10. 2022 21:03:17
QYA76189 500019. 10. 2022 21:02:56
WUR33056 490019. 10. 2022 21:02:56
QYA76189 480019. 10. 2022 21:02:46
WUR33056 470019. 10. 2022 21:02:45
QYA76189 460019. 10. 2022 21:02:35
WUR33056 450019. 10. 2022 21:02:35
QYA76189 440019. 10. 2022 21:02:25
WUR33056 430019. 10. 2022 21:01:34
QYA76189 420019. 10. 2022 21:01:24
WUR33056 410019. 10. 2022 20:58:29
QYA76189 400019. 10. 2022 20:58:29
WUR33056 390019. 10. 2022 20:58:19
QYA76189 380019. 10. 2022 20:58:19
WUR33056 370019. 10. 2022 20:58:09
QYA76189 360019. 10. 2022 20:58:09
WUR33056 350019. 10. 2022 20:57:58
QYA76189 340019. 10. 2022 20:57:58
WUR33056 330019. 10. 2022 20:57:48
QYA76189 320019. 10. 2022 20:57:48
WUR33056 310019. 10. 2022 20:57:37
QYA76189 300019. 10. 2022 9:04:11