• 637979771411193286_pan2.JPG
  • 637979771130241348_pan.JPG
  • 637979771501353511_pan3.JPG
  • 637979771218222784_pan1.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Zimní chalupa

ID Aukce: 2535
Olej, plátno, 67 cm x 91 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:06:22

5 000 Kč

Příhozů: 12

UQC84669 6500019. 10. 2022 21:01:22
KWA13647 6000019. 10. 2022 20:45:49
NKE36799 5500019. 10. 2022 20:45:48
KWA13647 5000019. 10. 2022 20:20:33
NKE36799 4900019. 10. 2022 20:20:28
KWA13647 4800019. 10. 2022 13:19:57
ZXR21007 4700019. 10. 2022 13:19:54
KWA13647 4400019. 10. 2022 12:16:25
ABJ72981 4300019. 10. 2022 12:16:15
KWA13647 4200019. 10. 2022 10:18:50
ABJ72981 4100019. 10. 2022 8:18:21
ZXR21007 4000011. 10. 2022 12:06:09