• 637985850966978489_b.JPG
  • 637985851173699066_b2.JPG
  • 637985851078385588_b1.JPG
  • 637985851812585375_b3.JPG
  • 637985851902742266_b4.JPG

Boháč Emanuel

*1867 +1940

Motiv z Velké nad Veličkou

ID Aukce: 2536
Olej, plátno, 70 cm x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:19:02

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 25

IBQ71783 1700019. 10. 2022 21:14:02
RKC31211 1600019. 10. 2022 21:11:57
IBQ71783 1500019. 10. 2022 21:08:59
RKC31211 1400019. 10. 2022 21:07:45
IBQ71783 1300019. 10. 2022 21:06:39
RKC31211 1200019. 10. 2022 21:03:07
IBQ71783 1100019. 10. 2022 20:54:09
EPH21557 1000019. 10. 2022 20:53:46
ZXD30911 950019. 10. 2022 20:43:17
RKC31211 750019. 10. 2022 19:30:36
FLC11425 700019. 10. 2022 19:29:48
RKC31211 650019. 10. 2022 19:29:42
FLC11425 600019. 10. 2022 19:23:38
ZXD30911 550019. 10. 2022 19:23:35
FLC11425 500019. 10. 2022 19:21:41
RKC31211 490019. 10. 2022 19:21:38
FLC11425 480019. 10. 2022 15:54:12
GNF39017 470019. 10. 2022 10:34:31
WRV41327 460018. 10. 2022 9:08:33
ZXD30911 450018. 10. 2022 7:42:57
WRV41327 440015. 10. 2022 18:52:46
GNF39017 430015. 10. 2022 18:50:28
WRV41327 420015. 10. 2022 10:12:46
IIT08924 410011. 10. 2022 9:04:40
GNF39017 400012. 9. 2022 15:33:38