• 637985853763071207_ko2.JPG
  • 637985852957390513_ko1.JPG
  • 637985853674632803_ko.JPG

Koudelka Josef

*1877 +1960

Děvče

ID Aukce: 2537
Olej, karton, 40 cm x 34 cm. Signováno vlevo dole. Malba poškozena, rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 21:16:28

500 Kč

Příhozů: 41

TQH66270 500019.10.2022 21:11:28
YSK07806 490019.10.2022 21:11:23
TQH66270 480019.10.2022 21:10:58
YSK07806 470019.10.2022 21:10:48
TQH66270 460019.10.2022 21:10:17
YSK07806 450019.10.2022 21:09:26
TQH66270 440019.10.2022 21:09:05
YSK07806 430019.10.2022 21:09:02
TQH66270 420019.10.2022 21:08:14
YSK07806 410019.10.2022 21:08:06
TQH66270 400019.10.2022 21:07:43
YSK07806 390019.10.2022 21:07:35
TQH66270 380019.10.2022 21:07:12
YSK07806 370019.10.2022 21:07:11
TQH66270 360019.10.2022 21:06:51
YSK07806 350019.10.2022 21:06:42
TQH66270 340019.10.2022 21:06:21
YSK07806 330019.10.2022 21:06:17
TQH66270 320019.10.2022 21:05:50
YSK07806 310019.10.2022 21:05:40
TQH66270 300019.10.2022 21:05:09
YSK07806 290019.10.2022 21:05:05
TQH66270 280019.10.2022 21:04:49
YSK07806 270019.10.2022 21:04:44
TQH66270 260019.10.2022 21:04:18
YSK07806 250019.10.2022 21:04:15
TQH66270 240019.10.2022 21:03:47
YSK07806 230019.10.2022 21:03:45
TQH66270 220019.10.2022 21:02:56
YSK07806 210019.10.2022 21:02:28