• 637985855142267329_br.JPG
  • 637985855248581110_br1.JPG
  • 637985855337800255_br2.JPG

Dvořák František Brunner

*1862 +1927

ID Aukce: 2538
Olej, plátno, fixované na kartonu, 62 cm x 35 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře. Malba mírně poškozena. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:09:00

100 Kč