• 637985857752788039_h1.JPG
  • 637985857859820112_ch.JPG
  • 637985857938438053_ch3.JPG
  • 637985858017212796_ch4.JPG

Chramosta

U chalupy

ID Aukce: 2539
Olej, karton, 40 cm x 63 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 800 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:19:01

100 Kč

Příhozů: 9

PRJ96292 180019. 10. 2022 21:14:01
KRS74215 170019. 10. 2022 21:13:54
PRJ96292 160019. 10. 2022 21:12:30
KRS74215 150019. 10. 2022 21:11:45
PRJ96292 140019. 10. 2022 21:09:02
FJP28090 130019. 10. 2022 19:13:36
KRS74215 120019. 10. 2022 18:38:50
FJP28090 110019. 10. 2022 18:38:43
KRS74215 100019. 10. 2022 15:55:27