• 637985859266834270_k1.JPG
  • 637985859467869162_k.JPG
  • 637985859572088970_k2.JPG
  • 637985859661933440_k4.JPG

Nečitelně signováno

ID Aukce: 2540
Olej, karton, 31 cm x 38 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Malba poškozena. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:13:25

100 Kč

HNM63850 100019. 10. 2022 21:08:25