• 637985861146012826_2.JPG
  • 637985861262888722_3.JPG
  • 637985861047418321_1.JPG

Nesignováno

Kočovníci

ID Aukce: 2541
Olej, plátno fixované na plátně, 22 cm x 27 cm. Nesignováno. Malba poškozena. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

6 600 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 21:22:16

500 Kč

Příhozů: 28

JUQ62781 660019. 10. 2022 21:17:16
KTX38723 610019. 10. 2022 21:16:41
GSU36923 560019. 10. 2022 21:14:21
JUQ62781 510019. 10. 2022 21:12:21
KTX38723 430019. 10. 2022 21:12:09
JUQ62781 420019. 10. 2022 21:12:08
KTX38723 410019. 10. 2022 21:11:59
JUQ62781 400019. 10. 2022 21:11:17
KTX38723 380019. 10. 2022 21:10:56
JUQ62781 280019. 10. 2022 21:10:17
KTX38723 270019. 10. 2022 21:10:07
JUQ62781 260019. 10. 2022 21:10:06
KTX38723 250019. 10. 2022 21:09:46
JUQ62781 240019. 10. 2022 21:09:46
KTX38723 230019. 10. 2022 21:09:36
JUQ62781 220019. 10. 2022 21:09:36
KTX38723 210019. 10. 2022 21:09:25
JUQ62781 200019. 10. 2022 21:09:25
KTX38723 190019. 10. 2022 21:09:15
JUQ62781 180019. 10. 2022 21:09:15
KTX38723 170019. 10. 2022 21:09:05
JUQ62781 160019. 10. 2022 10:35:27
KTX38723 150019. 10. 2022 10:35:25
JUQ62781 140016. 10. 2022 20:05:29
EFX19746 130016. 10. 2022 11:09:08
KTX38723 120015. 10. 2022 18:51:00
JUQ62781 110014. 9. 2022 12:08:22
KTX38723 100012. 9. 2022 15:34:44