• 638030735382979666_fuka.JPG
  • 638030735486574209_fuka1.JPG
  • 638030735622356765_fuka2.JPG
  • 638030736268036306_FUKA.jpg
  • 638030736072566061_fuka8.JPG
  • 638030736571477153_FUKA_sudek.jpg

Fuka Vladimír

*1926 +1977

Osamělý chodec ( Klaun za dvěma ploty )

ID Aukce: 2542
Olej, tempera, karton, 101 cm x 66 cm. Signováno a datováno 1951 vpravo dole. Písemný znalecký posudek PhDr. Karel Srp. Dílo publikováno v archivu Josefa Sudka pod inventárním číslem S6186N. Posudek můžete stáhnout v záložce ke stažení. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

250 000 Kč

270 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:00:00

10 000 Kč

ZJY91081 27000028. 11. 2022 18:01:11
ONF73603 2600007. 11. 2022 10:19:23
PME59328 2500004. 11. 2022 11:42:02