• 638030750994679821_dup6.JPG
  • 638030751100617877_dup1.JPG
  • 638030751285993269_dup2.JPG
  • 638030752652978170_dupre10.jpg
  • 638030751483963515_dup4.JPG
  • 638030751918999203_dup8.JPG

Dupre Jules

*1811 +1889

L'Abreuvoir

ID Aukce: 2544
Olej, plátno, 30 cm x 46 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience: Prodáno 9.března 1900, Paříž | listopad 1907 zakoupeno H.Vasnierem pro Muzeum v Remeši (1907-1990) | od 1990 soukromá sbírka Švýcarsko - po současného majitele. Publikováno v monografii - Leonce Laget, 1974 - na str. 58.
Vyvolávací cena:

130 000 Kč

130 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:02:00

10 000 Kč