• 638030758067111572_kavan.JPG
  • 638030758170619971_kavan1.JPG
  • 638030758259850139_kavan3.JPG

Zima

ID Aukce: 2546
Olej, karton, 39 cm x 56 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:04:00

1 000 Kč

KRI54075 3800021. 11. 2022 9:47:02
WOX67448 3700020. 11. 2022 23:14:52
KRI54075 360007. 11. 2022 9:18:34
LRQ66068 350004. 11. 2022 11:42:21