• 638030758067111572_kavan.JPG
  • 638030758170619971_kavan1.JPG
  • 638030758259850139_kavan3.JPG

Zima

ID Aukce: 2546
Olej, karton, 39 cm x 56 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:04:00

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 20

ADA46401 7000022.02.2023 18:36:49
TYI50260 6500022.02.2023 18:36:40
ADA46401 6000021.02.2023 20:56:25
LRQ66068 5500021.02.2023 20:56:18
ADA46401 5000021.02.2023 20:56:04
LRQ66068 4900021.02.2023 20:56:03
ADA46401 4800021.02.2023 20:54:41
LRQ66068 4700021.02.2023 20:54:32
ADA46401 4600021.02.2023 20:20:23
VSG99972 4500021.02.2023 20:20:21
ADA46401 4400021.02.2023 18:31:37
VSG99972 4300021.02.2023 18:31:29
ADA46401 4200021.02.2023 13:33:42
VSG99972 4100023.01.2023 21:28:21
OPE55296 4000002.01.2023 20:26:32
LRQ66068 3900030.12.2022 19:51:11
KRI54075 3800021.11.2022 9:47:02
WOX67448 3700020.11.2022 23:14:52
KRI54075 3600007.11.2022 9:18:34
LRQ66068 3500004.11.2022 11:42:21