• 638030760581252575_kom3.JPG
  • 638030760024339050_kom2.JPG
  • 638030759793044661_kom.JPG
  • 638030759901074091_kom1.JPG
  • 638030760694701495_kom4.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Dvě čepice

ID Aukce: 2547
Olej, plátno, 30 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1994 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

39 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:17:03

1 000 Kč

Příhozů: 17

JAO54457 3900022.02.2023 19:12:03
RAK82932 3800022.02.2023 19:11:59
JAO54457 3700022.02.2023 19:07:06
JSA94167 3600022.02.2023 19:06:59
JAO54457 3500022.02.2023 19:04:59
RAK82932 3400022.02.2023 19:04:55
JAO54457 3300022.02.2023 19:03:37
JSA94167 3200022.02.2023 19:03:25
QWD32612 2800022.02.2023 19:00:15
JAO54457 2700022.02.2023 19:00:09
QWD32612 2600022.02.2023 18:57:27
JSA94167 2500022.02.2023 18:57:18
QWD32612 2400022.02.2023 17:54:22
DKA66740 2300022.02.2023 17:54:13
QWD32612 2200015.02.2023 11:36:42
DKA66740 2100013.11.2022 8:40:43
WAL34794 2000003.11.2022 20:03:54