• 638030760581252575_kom3.JPG
  • 638030760024339050_kom2.JPG
  • 638030759793044661_kom.JPG
  • 638030759901074091_kom1.JPG
  • 638030760694701495_kom4.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Dvě čepice

ID Aukce: 2547
Olej, plátno, 30 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1994 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

21 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:05:00

1 000 Kč

DKA66740 2100013. 11. 2022 8:40:43
WAL34794 200003. 11. 2022 20:03:54