• 638030762629705841_kalvoda1.JPG
  • 638030762725671298_kalvoda.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

U chalupy

ID Aukce: 2548
Olej, plátno, 50 cm x 60 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:06:00

1 000 Kč

LBX88455 200008. 11. 2022 13:15:31