• 638030766774688108_hav.JPG
  • 638030767028902878_hav1.JPG
  • 638030767113903517_hav2.JPG

Havelka Roman

*1877 +1950

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2549
Olej, karton, 70 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:07:00

1 000 Kč