• 638030769059953623_por5.JPG
  • 638030769270759164_por6.JPG
  • 638030769170948877_por4.JPG
  • 638030769375906990_por7.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

ID Aukce: 2550
Olej, plátno, 50 cm x 60 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:08:00

1 000 Kč

QZW67596 1900020. 11. 2022 23:15:36