• 638030770655472917_por2.JPG
  • 638030770422887413_por1.JPG
  • 638030770530759665_por.JPG
  • 638030770751879854_por3.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní motiv

ID Aukce: 2551
Olej, plátno, fixované na kartonu, 40 cm x 52 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:09:00

1 000 Kč

HOT09824 1800020. 11. 2022 23:16:00