• 638030772358016653_4.JPG
  • 638030772231360112_3.JPG
  • 638030772011575179_1.JPG
  • 638030772129899921_2.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

Les

ID Aukce: 2552
Olej, karton, 50 cm x 61,5 cm. Signováno a datováno 1952 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:10:00

1 000 Kč

JMO31961 100004. 11. 2022 11:42:42