• 638030878656689639_lol1.JPG
  • 638030878765284482_lol.JPG
  • 638030878926542010_lol3.JPG
  • 638030878850597628_lol2.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

ID Aukce: 2553
Olej, karton, 25 cm x 32,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:11:00

500 Kč

MMR84176 90003. 11. 2022 16:56:47