• 638030878656689639_lol1.JPG
  • 638030878765284482_lol.JPG
  • 638030878926542010_lol3.JPG
  • 638030878850597628_lol2.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

ID Aukce: 2553
Olej, karton, 25 cm x 32,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:11:00

1 000 Kč

Příhozů: 6

DEL38971 1300022.02.2023 18:26:27
KNS00579 1200022.02.2023 9:59:24
NNJ84222 1100021.02.2023 20:49:17
DEL38971 1000021.02.2023 20:49:09
NNJ84222 950021.02.2023 19:12:38
MMR84176 900003.11.2022 16:56:47