• 638030881058944803_jar2.JPG
  • 638030881261602607_jar4.JPG
  • 638030880838407003_jar1.JPG
  • 638030880950438853_jar.JPG
  • 638030881166289589_jar3.JPG

Jaroš Petr

*1859 +1929

Na cestě

ID Aukce: 2554
Olej, plátno, 92 cm x 75 cm. Signováno a datováno 1916 vlevo dole. Malba a rám místy poškozena. V jednom místě dírka viz. foto.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:12:00

500 Kč