• 638030756108673875_bru.JPG
  • 638030756199250097_bru1.JPG
  • 638030756301867852_bru2.JPG

Dvořák František Brunner

*1862 +1927

Matka s dítětem

ID Aukce: 2555
Olej, plátno, 90 cm x 76 cm. Nesignováno. Znalecký posudek PhDr. Kateřina Mazáčová, restaurátorská zpráva ak. mal. rest. David Frank. Restarováno. 90. léta 19. století.
Vyvolávací cena:

75 000 Kč

75 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:13:00

5 000 Kč