• 638061024526598578_ko1.JPG
  • 638061024592380043_ko2.JPG
  • 638061024724146009_ko4.JPG
  • 638061024654613967_ko3.JPG

Koester Alexander

*1864 +1932

Kachny u vody

ID Aukce: 2556
Olej, karton, 53 cm x 89 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:14:00

5 000 Kč

XZL69095 8000017.01.2023 22:29:51