• 638061037440638909_cha1.JPG
  • 638061037850449193_cha.JPG
  • 638061037939043640_cha2.JPG
  • 638061037999200342_cha3.JPG

Chaba Karel

*1925 +2009

Ulice

ID Aukce: 2557
Olej, plátno, 50 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Datováno na zadní straně 2008.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:21:02

5 000 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 35

PXO28917 5500022.02.2023 19:16:01
SHM35818 5000022.02.2023 19:15:56
PXO28917 4900022.02.2023 19:15:52
SHM35818 4800022.02.2023 19:15:13
PXO28917 4700022.02.2023 19:15:09
SHM35818 4600022.02.2023 19:15:02
PXO28917 4500022.02.2023 19:15:01
SHM35818 4400022.02.2023 19:13:17
PXO28917 4300022.02.2023 19:13:08
SHM35818 4200022.02.2023 19:10:59
RPQ07247 4100022.02.2023 19:10:52
SHM35818 4000022.02.2023 19:09:44
BWX89580 3900022.02.2023 19:09:44
SHM35818 3800022.02.2023 19:09:34
BWX89580 3700022.02.2023 18:18:18
QPL17231 3600022.02.2023 18:18:13
BWX89580 3500022.02.2023 6:58:08
QPL17231 3400022.02.2023 6:58:03
BWX89580 3300022.02.2023 6:57:47
QPL17231 3200022.02.2023 6:57:43
BWX89580 3100022.02.2023 6:57:26
QPL17231 3000022.02.2023 6:57:16
BWX89580 2900021.02.2023 20:58:41
ZYS62544 2800021.02.2023 20:58:34
BWX89580 2700016.02.2023 10:28:11
QPL17231 2600016.02.2023 10:28:07
BWX89580 2500010.02.2023 11:35:31
ZQZ73725 2400010.02.2023 11:35:21
BWX89580 2300031.01.2023 8:29:49
VRO58697 2200031.01.2023 8:29:46