• 638061053542563334_kav.JPG
  • 638061053619594909_kav2.JPG
  • 638061053688096232_kav3.JPG
  • 638061053322660094_kav1.JPG
  • 638061053759051598_kav4.JPG

Z Maloskalska

ID Aukce: 2565
Kombinovaná technika, 22 cm x 21 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Kolem roku 1899. Na zadní straně štítek z Národní Galerie. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

44 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:50:37

1 000 Kč

Příhozů: 27

FXO73993 4400022.02.2023 19:45:37
FKY17043 4300022.02.2023 19:45:16
FXO73993 4200022.02.2023 19:44:55
FKY17043 3800022.02.2023 19:42:51
FXO73993 3700022.02.2023 19:42:28
FKY17043 3600022.02.2023 19:41:41
FXO73993 3500022.02.2023 19:40:53
FKY17043 3400022.02.2023 19:36:52
PBV37871 3300022.02.2023 19:35:06
FKY17043 3200022.02.2023 19:32:58
FXO73993 3100022.02.2023 19:29:24
FKY17043 3000022.02.2023 19:28:27
PBV37871 2900022.02.2023 19:28:01
FKY17043 2800022.02.2023 19:27:01
TWZ24906 2700022.02.2023 19:26:24
FXO73993 2600022.02.2023 19:25:52
FKY17043 2500022.02.2023 19:25:35
PBV37871 2400022.02.2023 19:25:29
FXO73993 2300022.02.2023 19:23:30
FKY17043 2200022.02.2023 19:20:57
FXO73993 2100022.02.2023 19:20:10
FKY17043 2000022.02.2023 18:47:10
PBV37871 1900022.02.2023 14:36:48
FKY17043 1800002.01.2023 18:24:40
TWZ24906 1700030.12.2022 19:51:44
FKY17043 1600028.12.2022 19:25:53
IWM06615 1500018.12.2022 9:30:13