• 638061055305349454_fei.JPG
  • 638061055510194787_fei3.JPG
  • 638061055444725489_fei2.JPG
  • 638061055379725040_fei1.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Vesnička

ID Aukce: 2566
Olej, plátno, 70 cm x 100 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:24:00

1 000 Kč

XEX06482 1900022.02.2023 16:51:03
FJF64412 1800015.02.2023 12:01:33