• 638061065029838459_bub.JPG
  • 638061065236464309_bub4.JPG
  • 638061065172061891_bub3.JPG
  • 638061064968801948_bub1.JPG
  • 638061065085939282_bub2.JPG

Bubeníček Jindřich

*1856 +1935

Zimní krajina

ID Aukce: 2570
Olej, plátno, fixované na kartonu, 32 cm x 43 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole datováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:31:23

1 000 Kč

Příhozů: 37

JEC08919 1600022.02.2023 19:26:23
JVD86394 1500022.02.2023 19:26:13
JEC08919 1400022.02.2023 19:26:07
JVD86394 1300022.02.2023 19:24:39
JEC08919 1200022.02.2023 19:24:33
JVD86394 1100022.02.2023 18:56:03
JEC08919 1000022.02.2023 18:55:52
JVD86394 950022.02.2023 18:55:52
JEC08919 900022.02.2023 18:55:42
JVD86394 850022.02.2023 18:55:42
JEC08919 800022.02.2023 18:55:31
JVD86394 750022.02.2023 18:54:59
JEC08919 700022.02.2023 18:54:53
JVD86394 650022.02.2023 18:46:05
JEC08919 600022.02.2023 18:45:59
JVD86394 550021.02.2023 20:17:46
JEC08919 500021.02.2023 20:17:35
JVD86394 490021.02.2023 20:17:35
JEC08919 480021.02.2023 20:17:25
JVD86394 470021.02.2023 20:17:24
JEC08919 460021.02.2023 20:17:14
JVD86394 450021.02.2023 20:17:14
JEC08919 440021.02.2023 20:17:04
JVD86394 430021.02.2023 20:17:03
JEC08919 420021.02.2023 20:16:53
JVD86394 410021.02.2023 20:15:39
JEC08919 400021.02.2023 20:15:32
JVD86394 390021.02.2023 18:30:35
JEC08919 380021.02.2023 18:30:34
JVD86394 370021.02.2023 18:30:24