• 638061067267351616_fe3.JPG
  • 638061066807762153_fe.JPG
  • 638061066896532216_fe1.JPG
  • 638061067203601156_fe2.JPG

Feigl Bedřich

*1884 +1965

Na ulici

ID Aukce: 2571
Olej, karton, 21,5 cm x 27,5 cm. Signováno vpravo dole. Místy mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:38:21

500 Kč

Příhozů: 13

ZRH11029 600022.02.2023 19:33:21
JCF44919 550022.02.2023 19:33:14
ZRH11029 500022.02.2023 19:28:50
JCF44919 490022.02.2023 19:28:47
ZRH11029 480022.02.2023 19:28:18
JCF44919 470022.02.2023 19:28:14
ZRH11029 460022.02.2023 19:27:16
JCF44919 450022.02.2023 19:10:42
ALS15491 440022.02.2023 11:58:26
VBT45787 430021.02.2023 20:20:39
FMM66698 420021.02.2023 19:35:45
ALS15491 410020.02.2023 19:29:11
MZV48963 400015.02.2023 12:02:16