• 638080183512293182_bub1.JPG
  • 638080183563074257_bub.JPG
  • 638080183625739488_bub23.JPG
  • 638080183691833752_bub3.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Při zapadajícím slunku ( Svratka )

ID Aukce: 2572
Olej, plátno, fixované na kartonu, 25 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:30:00

1 000 Kč

FZQ81001 1700022.02.2023 18:43:46
WDN49172 1600022.02.2023 16:42:32
OLA39263 1500015.02.2023 12:02:31