• 638080192753659634_sou.JPG
  • 638080192809952824_sou2.JPG
  • 638080192854797189_sou1.JPG
  • 638080192898860033_sou3.JPG

Souček Karel

*1915 +1982

Kytice ve džbánu

ID Aukce: 2577
Olej, karton, 46 cm x 39 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:39:55

1 000 Kč

Příhozů: 8

LUT47570 1300022.02.2023 19:34:55
JGK62876 1200022.02.2023 19:34:34
LUT47570 1100022.02.2023 19:34:33
JGK62876 1000022.02.2023 19:34:13
LUT47570 950022.02.2023 19:34:09
JGK62876 900017.02.2023 20:55:36
LUT47570 850017.02.2023 20:55:29
JGK62876 800015.02.2023 12:03:09