• 638080196500847729_fe1.JPG
  • 638080196553515406_fe.JPG
  • 638080196598359498_fe3.JPG
  • 638080196699321991_fe5.JPG
  • 638080196646665598_fe4.JPG

Feld Ľudovít

*1904 +1991

Svítání

ID Aukce: 2579
Olej, karton, 28,5 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1935.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:37:00

500 Kč

SKQ79751 900009.01.2023 20:30:34
KTW55970 850009.01.2023 20:25:31
SKQ79751 800002.01.2023 12:17:25