• 638080201735427779_li1.JPG
  • 638080201778709632_li.JPG
  • 638080201820584669_li2.JPG
  • 638080201858553725_li3.JPG

Liebscher Karel

*1851 +1906

Zimní motiv

ID Aukce: 2582
Olej, plátno, 22 cm x 27 cm. Signováno a datováno 1887 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:40:00

5 000 Kč

Příhozů: 37

UJZ34342 6500021.02.2023 20:49:58
DFW95673 6000021.02.2023 20:49:52
UJZ34342 5500021.02.2023 20:49:27
DFW95673 5000021.02.2023 20:49:24
UJZ34342 4900021.02.2023 20:49:17
DFW95673 4800021.02.2023 20:49:12
UJZ34342 4700021.02.2023 20:48:56
DFW95673 4600021.02.2023 20:48:54
UJZ34342 4500021.02.2023 20:47:32
DFW95673 4400021.02.2023 20:47:22
UJZ34342 4300021.02.2023 20:47:01
DFW95673 4200021.02.2023 20:46:56
UJZ34342 4100021.02.2023 20:46:51
DFW95673 4000021.02.2023 20:46:42
UJZ34342 3900021.02.2023 20:46:19
DFW95673 3800021.02.2023 20:46:14
UJZ34342 3700021.02.2023 20:46:09
DFW95673 3600021.02.2023 20:46:05
UJZ34342 3500021.02.2023 20:45:58
DFW95673 3400021.02.2023 20:45:54
UJZ34342 3300021.02.2023 20:45:48
DFW95673 3200021.02.2023 20:45:42
UJZ34342 3100021.02.2023 20:45:27
DFW95673 3000021.02.2023 20:45:25
UJZ34342 2900021.02.2023 20:44:24
DFW95673 2800021.02.2023 20:44:23
UJZ34342 2700019.02.2023 19:39:00
MTY89430 2600019.02.2023 19:38:59
UJZ34342 2500015.02.2023 19:37:12
YMO90770 2400015.02.2023 19:37:12