• 638082538312578672_th1.JPG
  • 638082538238671841_th.JPG

Thiele Franz

*1868 +1945

Pohádka

ID Aukce: 2588
Kombinovaná technika, 43 cm x 32 cm. Nesignováno, nerámováno. Vlevo nahoře mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:46:00

500 Kč