• 638082549221775753_ple4.JPG
  • 638082548898122754_ple.JPG
  • 638082549141726836_ple3.JPG
  • 638082549062194987_ple1.JPG
  • 638082549313977563_ple5.JPG

Pleiner Vladimír

*1891 +1952

Skalnatá krajina

ID Aukce: 2590
Olej, plátno, 59 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Na zadní straně štítky.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:48:00

500 Kč