• 638082551848584914_kad3.JPG
  • 638082551649846205_kad.JPG
  • 638082551725489885_kad1.JPG
  • 638082551783002425_kad2.JPG

Kadeřábek Josef

*1915 +2002

Hrušky

ID Aukce: 2591
Olej, karton, 24 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole a datováno 1942.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 300 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:53:16

100 Kč

Příhozů: 24

JFO60297 430022.02.2023 19:48:15
FES21999 420022.02.2023 19:48:13
JFO60297 410022.02.2023 19:04:59
FES21999 400022.02.2023 19:04:55
JFO60297 390022.02.2023 19:02:53
FES21999 380022.02.2023 19:02:43
JFO60297 370016.02.2023 9:12:09
BGU65882 360016.02.2023 9:12:06
JFO60297 350016.02.2023 8:35:35
BGU65882 340016.02.2023 8:35:34
JFO60297 330016.02.2023 8:31:36
BGU65882 320016.02.2023 8:31:29
JFO60297 310016.02.2023 8:29:00
BGU65882 300016.02.2023 8:28:52
JFO60297 290016.02.2023 8:02:31
BGU65882 280016.02.2023 8:02:29
JFO60297 270015.02.2023 20:09:48
BGU65882 260015.02.2023 20:09:41
JFO60297 250015.02.2023 20:06:41
BGU65882 240015.02.2023 20:06:38
JFO60297 230015.02.2023 20:05:49
BGU65882 220015.02.2023 20:05:44
JFO60297 210015.02.2023 12:04:01
MRI55991 200011.02.2023 11:23:06