• 638082630739031212_pol.JPG
  • 638082630808562712_pol2.JPG
  • 638082630870125956_pol3.JPG
  • 638082630665280368_pol1.JPG

Polonyi Karol

*1894 +1946

Říčka

ID Aukce: 2595
Olej, karton, 28 cm x 23 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:53:00

100 Kč