Aukce Malovaný květináč Orlik Emil

Orlik Emil

*1870 +1932

Malovaný květináč

ID Aukce: 2596
Olej, deska, 35 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
18 000 Kč
18 000 Kč