• 638082649440191418_mar.JPG
  • 638082649612921958_mar3.JPG
  • 638082649502126121_mar1.JPG
  • 638082649556657794_mar2.JPG

Marold Luděk

*1865 +1898

Slečinka

ID Aukce: 2602
Perokresba, 23,8 cm x 15,8 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. Stav viz. foto.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:03:09

500 Kč

WTS78751 850022.02.2023 19:58:09
DPO47816 800015.02.2023 12:04:26