• 638085097428239803_br.JPG
  • 638085097606990896_br3.JPG
  • 638085097555428280_br2.JPG
  • 638085097497459080_br1.JPG

Brunner Antonín

*1881 +1958

Zrcadlení

ID Aukce: 2612
Olej, karton, 30 cm x 21 cm. Signováno a datováno 1908 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:10:00

100 Kč

AEF00929 160022.02.2023 19:39:06
FCB78379 150022.02.2023 19:38:58
AEF00929 140022.02.2023 19:36:09
FCB78379 130022.02.2023 19:36:04
AEF00929 120021.02.2023 16:09:00
FCB78379 110021.02.2023 16:08:59
AEF00929 100015.02.2023 12:04:53