• 638085098654168235_eb1.JPG
  • 638085098714481174_eb.JPG
  • 638085098773544396_eb2.JPG
  • 638085098826669732_eb3.JPG

Eberl František Zdeněk

*1888 +1962

Děvčátko

ID Aukce: 2613
Olej, plátno, fixované na kartonu, 22 cm x 15 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 600 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:17:08

100 Kč

JQV35840 260022.02.2023 20:12:07
MWL19471 250022.02.2023 20:11:09
JQV35840 240022.02.2023 20:09:18
MWL19471 230022.02.2023 20:07:11
JQV35840 220022.02.2023 17:41:34
YDG53981 210021.02.2023 19:37:06
UXG18626 200025.01.2023 15:20:15