• 638085159571307672_kal2.JPG
  • 638085159430369085_kal1.JPG
  • 638085159498181852_kal.JPG
  • 638085159634020664_kal3.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Dvorek

ID Aukce: 2621
Tužka, 34 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Místy mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 900 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:19:00

100 Kč

Příhozů: 10

ERR56654 390022.02.2023 20:10:09
XRJ59706 380022.02.2023 20:09:59
ERR56654 370022.02.2023 19:13:49
JWO26440 360022.02.2023 19:13:47
ERR56654 350022.02.2023 19:12:35
JWO26440 340022.02.2023 19:12:24
ERR56654 330022.02.2023 18:58:51
JWO26440 320009.01.2023 11:47:46
HSF38142 310009.01.2023 11:46:01
JWO26440 300008.01.2023 11:03:49